Ryanair

Tanie loty Ryanair

Dla wszystkich, poszukujących tanich połączeń lotniczych, tanie linie lotnicze to czasem jedyna alternatywa, aby móc podróżować. Jedną z tanich linii lotniczych, które oferują tanie loty zarówno pomiędzy polskimi miastami, jak i tanie połączenia lotnicze z wieloma miastami europejskimi, jest Ryanair.

Linia lotnicza słynie z oferowania tanich biletów lotniczych, a jej promocje cenowe zaczynają się nawet od kilku zł za przelot. Ryanair jako pierwszy zaoferował przeloty bez cateringu, oferując jednocześnie przeloty jedynie z bagażem podręcznym. Takie loty są najchętniej wybierane przez turystów, którzy chcą zwiedzać różne kraje za niewielkie pieniądze.

W przypadku oferty Ryanair pasażerowie dodatkowo płacą za bagaż rejestrowany, w cenie biletu jest bagaż podręczny. Linia lotnicza daje możliwość zarezerwowania sobie miejsca w samolocie oraz usługę pierwszeństwa wejścia do samolotu za dodatkową opłatą.

Za bezpieczeństwo przelotów odpowiedzialny jest doświadczony zespół pilotów i stewardów. W niektórych miastach tanie linie lotnicze Ryanair wylatują z mniejszych lotnisk, usytuowanych nawet kilkadziesiąt kilometrów od centrów miast, dlatego przed wylotem warto to sprawdzić aby dotrzeć na czas odlotu.

Subscribe to Ryanair