Wizz Air

Tanie loty Wizz Air

Węgierskie linie lotnicze Wizz Air oferują połączenia lotnicze pomiędzy wieloma miastami europejskimi.

W porównaniu z konkurencją Wizz Air oferuje niższe ceny z kilku powodów. W samolotach Wizz Air jest dostępny jedynie płatny catering, zaś sprzedawane przez linię bilety są biletami nienumerowanymi. Jako pierwsza linia lotnicza Wizz Air zmniejszyła wielkość bagażu podręcznego, który można ze sobą zabrać na pokład samolotu (42 x 32 x 25 cm). Za dodatkową opłatą można skorzystać z usługi zamiany dużego bagażu podręcznego na bagaż rejestrowany, zwiększając tym samym jego wymiary do wielkości 56 x 45 x 25 cm.

Pasażerowie tanich linii Wizz Air już na etapie zakupu biletów widzą wszelkie koszty dodatkowe, w tym też koszt opłaty za bilety przy użyciu karty kredytowej. Klienci linii lotniczej mogą korzystać z kart kredytowych, wydawanych przez wybrane banki i sygnowane nazwą Wizz Air. Daje to możliwość zakupu biletów po niższych cenach oraz uprawnia do szeregu innych zniżek.

Dla klientów, którzy chcą mieć pierwszeństwo we wchodzeniu na pokład czy też możliwość zabrania większego bagażu podręcznego, został stworzony program Wizz Privilege Pass z roczną opłatą członkowską w wysokości 99 EUR. Pierwszeństwo w wejściu na pokład można wymienić na zarezerwowane miejsce lub też na miejsce z większą przestrzenią na nogi.

Subscribe to Wizz Air