Noclegi i wypoczynek w Wiśle

Wisła chyba każdemu Polakowi kojarzy się z Adamem Małyszem i nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ w minionych latach odnosił ogromne sukcesy w skokach narciarskich. Doczekał się on nawet rzeźby z białej czekolady, która znajduje się w Domu Zdrojowym.

Wypoczynek w Wiśle

Wisła to malownicza miejscowość położona w Beskidzie Śląskim u stóp Babiej Góry. Dodatkowym atutem Wisły jest to, że sąsiaduje z równie atrakcyjnymi miastami: Ustroniem i Szczyrkiem.

Noclegi w wiśle można rezerwować za pośrednictwem portali internetowych, na których znajdziemy pokoje wisła o różnym standardzie. W mieście nie brakuje luksusowych apartamentów, ale na turystów czekają też tanie noclegi wisła. Ich ceny zaczynają się już od 20 złotych od osoby za dobę.

Wisła na wakacje i na ferie

Noclegi w Wiśle zarezerwujemy zarówno na wakacje i długi weekend majowy, jak również na ferie zimowe. Latem, na turystów, czekają szlaki turystyczne, idealne na piesze wędrówki, np po Dolinie Białej Wisełki. Zimą do miasta chętnie przyjeżdżają miłośnicy narciarstwa. Do ich dyspozycji są przeznaczone trasy o różnych stopniach trudności, a część z nich jest sztucznie naśnieżana i oświetlana. Oprócz tego, narciarze mogą korzystać z licznych wyciągów narciarskich.

Noclegi w Wiśle najchętniej rezerwowane są w czasie trwania skoków narciarskich. To świetna okazja, żeby na żywo podziwiać takie gwiazdy jak Kamil Stoch czy Piotr Żyła. W tym czasie może być nieco trudniej o wolne pokoje wisła, ale rezerwując kilka tygodni wcześniej, na pewno uda się znaleźć miejsce. Dzięki portalom oferującym wynajem pokoi, bez większego trudu, można znaleźć tanie noclegi wisła.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Wisła posiada spore zaplecze noclegowe o różnych standardach. W ofercie znajdują się tanie pokoje, a także luksusowe apartamenty. W Wiśle miło spędzi czas rodzina z dziećmi, która będzie mogła skorzystać z basenu lub kortów tenisowych, a oprócz tego zwiedzić takie miejsca jak: Muzeum beskidzkie lub Chatę Kocyanów. Centrum miasta to odnowiony Rynek, Bulwar Księżycowy i Alejki Podań i Legend.

W Wiśle nie brakuje tanich noclegów i pokoi do wynajęcia, dlatego można powiedzie, że jest to miejsce dla każdego. Nawet dla mniej zamożnych turystów jest tutaj wiele miejsc, w których zarezerwują pobyt. Do tego w Wiśle na pewno nikt nie będzie się nudził, ani latem ani zimą. Wisła jest to jedno z ładniejszych polskich miast, które koniecznie trzeba odwiedzić.