Wisła – perła Beskidów

W Beskidach, u podnóża Baraniej Góry, gdzie swe początki ma królowa polskich rzek, umiejscowiona jest piękna miejscowość, przez wielu uważna z perłę – Wisła. Do tej urokliwej miejscowości, co roku zjeżdża tysiące turystów, nie tylko aby poszusować na nartach czy desce snowboardowej, ale i napawać się górskim klimatem. W Wiśle znajdziemy siedem dużych ośrodków narciarskich, gdzie każdy miłośnik białego szaleństwa znajdzie trasy według upodobań czy możliwości. W ostatniej dekadzie, Wisła stała się bardzo popularna, ze względu na Adama Małysza, który to właśnie w Wiśle się urodził i mieszka po dziś dzień. Dzięki niemu, odnowiono skocznie narciarskie, gdzie obecnie, rokrocznie odbywają się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Baza noclegowa

Turyści wybierający Wisłę, jako miejscowość do wypoczynku, mają bogatą ofertę noclegową. Miłośnicy górskich wędrówek, znajdą miejsce noclegowe w kilkunastu schroniskach górskich, podróżujący w większą ilością osób mogą wybrać kwatery prywatne, Wisła apartamenty czy hotele. Podczas ferii zimowych, Wisła noclegi centrum przeżywa oblężenie.

Pokoje hotelowe, pensjonaty a nawet kwatery prywatne oferują świetne warunki w niezwykle korzystnych cenach. Piękny pokój z widokiem na góry można mieć w jednym z tych miejsc już za niecałe 100 zł. Za hotel trzeba zapłacić oczywiście trochę więcej, jednak i tak się opłaca, gdyż wówczas klient otrzyma śniadanie, ciekawe atrakcje a także dostęp do basenów czy strefy SPA. Mniej wymagające osoby wybiorą apartamenty wisła np. u osób prywatnych. Zazwyczaj są to duże metrażowo mieszkania lub domy w którym ze spokojem pomieści się kilkuosobowa rodzina lub spora paczka znajomych.

Apartamenty Wisła kusza cenami przez cały rok

Wisła apartamenty to świetne miejsce do urządzania różnych imprez. Chrzciny, komunie a nawet małe wesela u podnóża gór są marzeniem nie jednej osoby, która na co dzień nie może widzieć tak wspaniałych widoków, ze względu na inne miejsce zamieszkania. Również Wisła noclegi centrum są idealną ofertą dla obcokrajowców, którzy przybywając tu poznają nasza kulturę, tradycję, gościnność oraz przepyszne jedzenie. Wiele z nich przyjeżdża tu systematycznie co roku i to z całymi rodzinami.