Zaskocz bliskich noclegiem w domku na drzewie

Zbliża się Nowy Rok, a co za tym idzie, wiele osób zaczyna planować swoje urlopy. Niektórzy co roku jeżdżą w te same miejsca, inni wolą eksperymentować i poznawać świat. Niektórzy szukają długich pobytów, inni stawiają na szybki relaks przez dwa-trzy dni. Nieważne, jakie są nasze preferencje, najważniejsze, aby wszystko się udało i było dokładnie tak, jak tego pragnęliśmy. W końcu na urlop nie jeździmy co tydzień. Musimy mieć pamiątkę i energię na cały rok pracy.

Romantyczne wakacje dla dwojga

Pary, które pragną spędzić swój wakacyjny urlop w intymnych, romantycznych warunkach długo szukają idealnej dla siebie opcji. W hotelach jest zazwyczaj dość tłoczno, tak samo w pensjonatach, czy na polach namiotowych. Jeśli pragniemy zaskoczyć naszego partnera lub partnerkę, idealnym pomysłem może być domek na drzewie nad morzem. Już sama nazwa tego obiektu brzmi dość magicznie. O własnym domku na drzewie marzy chyba większość dzieci, ale mało kto mógł taki mieć. Marzenia są jednak po to, aby je spełniać, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaplanować swoje romantyczne wakacje właśnie w domku na drzewie. Oczywiście takim luksusowym, w którym nie zabraknie wielkiego łóżka, świetnie wyposażonej łazienki i stołu, przy którym można zjeść bardzo romantyczną kolację. Z takiego domku mamy gwarancję pięknego widoku, który sprzyja romantycznym śniadaniom i kolacjom o zachodzie słońca.

Jak zaskoczyć dzieci na wakacjach?

Domek na drzewie nad morzem to świetna opcja dla par, ale pomyślmy tylko ile frajdy przyniesie dzieciom. Jadąc na urlop rodzice małych dzieci myślą nie tylko o swoich wygodach, ale przede wszystkim o zapewnieniu niezliczonych atrakcji swoim pociechom. Gdy przedszkolaki widzą domek zawieszony kilka metrów nad ziemią, w którym będą mogły spać i podziwiać krajobrazy, są wprost oczarowane. Gdy sam nocleg staje się atrakcją – rodzice mogą być spokojni – takie wakacje po prostu muszą się udać. Do tego bliska odległość od plaży i lasu, w którym maluchy mogą szaleć cały dzień. Brzmi jak plan doskonały, prawda?

Czas spędzony nad morzem świetnie wpływa na nasze zdrowie

Żadna woda nie może równać się z tą morską. Kąpiel w morzu ma zbawiennie działanie na nasz organizm, ciało i urodę. Nie zapominajmy również o rześkim powietrzu, które ma wiele walorów zdrowotnych. Przez cały pobyt nad morzem mamy gwarancję wdychania jodu. Wielu lekarzy zaleca spędzenie nad morzem chociaż jednego tygodnia w roku. Nawet zwykłe brodzenie w morzu sprawia, że wzmacniają się żyły, organizm się hartuje oraz niezwykle relaksuje. Dlatego właśnie nad morze warto wybrać się o każdej porze roku.