3 powody, dla których warto wykonać zamykanie naczynek

Rozszerzone naczynka to zmora wielu kobiet, szczególnie w dojrzałym wieku. Wyraźne zaczerwienienia na twarzy i nogach nie dodają urody, a do tego mogą być symptomem poważnych chorób. Podpowiadamy dlaczego warto wykonać zabieg zamykanie naczynek Katowice.

Wykonaj zamykanie naczynek Katowice i nie martw się zaczerwienieniem

Pierwszym powodem, dla którego warto zdecydować się na zabieg zamykanie naczynek Katowice są względy estetyczne. Rozszerzone naczynka sprawiają, że skóra ciągle wygląda tak, jak po powrocie do domu ze spaceru na mroźnym powietrzu. Duże czerwone plamy rozlewające się po twarzy, szczególnie w okolicach nosa i policzków, to efekt kruchych i popękanych naczyń krwionośnych.

Zaczerwienienie na twarzy jest powodem kompleksów wielu kobiet, dlatego aby nie zamartwiać się swoim wyglądem lepiej skorzystać z profesjonalnego zabiegu zamykania naczynek i cieszyć się nienaganną cerą.

Skończ z ciężkim makijażem na co dzień

A jak wiemy, doskonała kondycja skóry nie wymaga stosowania ciężkich pudrów i podkładów na co dzień. I tak idąc na zabieg zamykania naczynek będziemy mogli liczyć na wyrównanie kolorytu skóry i zanik niekontrolowanych „rumieńców”.

Skóra pozbawiona czerwonych plamek sprawi, że nie będziemy mieć potrzeby wykonywania mocnego makijażu, pod którym schowamy problem popękanych i rozszerzonych naczynek. Zaniechanie stosowania grubej warstwy maskujących pudrów i podkładów sprawi, że skóra odetchnie. Dodatkowo unikając ciężkiego makijażu spowolnimy procesy starzenia się skóry.

Postaw na zdrowie!

Umawiając się do kosmetyczki na zabieg zamykania naczynek zrobimy także coś dobrego dla naszego zdrowia. Kosmetyczka za każdym razem zbada kondycję naszej cery i dobierze zabieg, odpowiedni do naszych potrzeb.

Przed pójściem do salonu kosmetycznego warto także skonsultować się z lekarzem dermatologiem albo chirurgiem naczyniowym, którzy ocenią kondycję naszej skóry i jeśli zajdzie taka potrzeba zlecą wykonanie badań profilaktycznych, bowiem rozszerzone naczynka na twarzy czy nogach mogą być nie tylko problemem natury estetycznej, ale także i zdrowotnej.