To warto wiedzieć umawiając się na zabieg powiększania ust

Wiele kobiet nie jest zadowolonych z kształtu lub wielkości swoich ust. Częściowym rozwiązaniem takiego problemu może być odpowiedni makijaż ust, ale o wiele trwalsze i skuteczniejsze okazują się zabiegi medycyny estetycznej. Jednym z nich jest powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego.

Komu dedykowany jest zabieg powiększenia ust

Na zabieg modelowania ust za pomocą kwasu hialuronowego najczęściej decydują się kobiety o niewielkich, wąskich ustach, oraz te u których z jakiegoś powodu kształt warg jest nieregularny.

W Internecie można też zobaczyć sporo efektów niewłaściwego podejścia do zabiegu, w którym usta są zdecydowanie za duże, przerysowane. Warto pamiętać, że ideą powiększania ust jest uzyskanie nieco większych, regularnych warg, ale współgrających z kształtem twarzy.

Na czym polega zabieg

Zasadniczo modelowanie ust polega na nastrzykiwaniu ich kwasem hialuronowym. Zabieg taki trwa zwykle pół do godziny i jest niemal bezbolesny, bo podczas iniekcji obok kwasu hialuronowego podawany jest też środek znieczulający. A przed samym zabiegiem usta dodatkowo są smarowane środkiem znieczulającym.

Warto pamiętać, że powiększanie ust to zabieg medyczny więc wykonuje go lekarz po wcześniejszej konsultacji i wykluczeniu ewentualnych przeciwskazań. Zabiegu nie mogą wykonywać kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz cierpiące na niektóre schorzenia. Więcej informacji o przebiegu zabiegu można znaleźć na stronie kliniki Say WOW: https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.

Jaki jest koszt zabiegu powiększenia ust?

Na zabiegach medycyny estetycznej nie warto oszczędzać. Zabieg daje efekty nawet przez rok, więc warto wybrać doświadczonego lekarza, ta by zabieg był trwały a efekt zgodny z oczekiwaniami.

Powiększenie ust za pomocą zabiegu medycyny estetycznej nie jest wyjątkowo drogie, ale dokładna cena zależy od ilości zużytego preparatu oraz od zastosowanej metody. W klinice Say WOW klientki mają do dyspozycji trzy różne metody modelowania ust kwasem hialuronowym. Szczegółowy cennik znajduje się na stronie internetowej https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.