Sposób na przyjemną podróż

Każdy lubi podróżować w komfortowych warunkach, nic więc dziwnego, że tak wiele ludzi wynajmuje busa na wakacyjne wyjazdy. Busy są przestronne, bezpieczne, porządnie wyposażone i łatwo dostępne, poza tym mają wiele innych zalet, którym warto się bliżej przyjrzeć. Wiele wypożyczalni z okazji zbliżających się wakacji, robi ciekawe promocje cenowe.

Za ile można wynająć busa?

Wynajem busa może być całkiem tani, jeśli skorzysta się z promocji. Normalnie koszt wynajęcia busa to 250zł – 400zł, jeśli jednak wynajmuje się bus na kilka dni, wtedy cena z każdym kolejnym dniem spada. I tak w przypadku wynajmu busa na tydzień, cena za dobę może wynosić nawet 150zł.

Inne stawki obowiązują też w przypadku wynajęcia busa w innym celu niż wyjazd wakacyjny. Busa można też wynająć w celach służbowych, na wyjazd integracyjny, na uroczystość rodzinną itp. Wtedy obowiązuje cennik godzinowy.

Najlepsze busy w ofercie

Oferta busów na wynajem jest bardzo duża. Można wybierać spośród różnych modeli aut, a także według ilości miejsc. Większość busów ma przyciemniane szyby, co uprzyjemnia podróż. W każdym z nich jest klimatyzacja i ogrzewanie, a także rozkładane fotele.

W ofercie Wynajem busa znajdują się także pojazdy o podwyższonym standardzie. W takich pojazdach pasażerowie mogą korzystać z małych telewizorków umieszczonych w zagłówkach a kierowca może się cieszyć z sprawnej nawigacji satelitarnej.

Jakie korzyści płyną z wypożyczenia busa?

Wynajem busa daje wiele korzyści. Przede wszystkim ma się pewność, że wynajmuje się auto w pełni bezpieczne, ubezpieczone od wypadków i awarii na drodze. Na dodatek zyskuje się niezwykle komfortowy środek transportu, co szczególnie na wyjazd wakacyjny się przyda.

Każdy, kto lubi podróżować wygodnie i szybko, może sobie wynająć busa z kierowcą. To jeszcze wygodniejsza opcja, a koszt nie jest o wiele droższy, niż w przypadku busa bez kierowcy. Wiele osób decyduje się na taką opcję, zwłaszcza przy wynajmie busa na uroczystość rodzinną czy na wyjazd służbowy i integracyjny.